13 Mayıs 2019 Pazartesi

13.05.2019 ---SON ZAMANLARDA... :)

Ramazan ayının 2. haftasına girdiğimiz şu günlerden hepinize merhaba sayın okuyucu. Günler hızla akıyor nasıl geçtiğini anlamadan. Bakalım son zamanlarda neler yapmışız...

 Ramazan öncesi toplandığımız kuzen gününden . En sevdiğim kısım, hepsi çok ama çok lezzetliydi, ellerine sağlık kuzenimin... :)

Son dikilenlerde bu hafta. Kumaş çelik triko, alt üst bir takım dikmiştim. Az bir miktar kalmıştı. Kalan kumaşla da bu yelek çıktı, sabır gösteren hocama teşekkür ediyorum... :)

Öğrencimin rozet çılgınlığı. Sanırım ben başlattım. :))) Türkçe konuşanlardan alınan ceza paralarıyla ufak tefek hediyeler alıyorum. Rozetler bu hediyeler arasında. Bir kaçı benim aldıklarım, diğerleri kendi yatırımı. Toplu olunca çok şekerler amaaa... :)))

                                                            Kurs hocamıza aldığımız Anneler Günü hediye paketimiz. Bu arada tüm annelerin günü kutlu olsun, her ne kadar bu günlere karşı olsam da. Anneler kutsaldır, iyi ki varlar...

Aylardır aradığım sevimli telefon kabım. Günü birlik gidilen geziden payıma düşen, sevimli mi sevimli bir hatıra oldu benim için... :)

14 yorum:

 1. I came to comment :)) Let's see what happened lately. I really liked your Triko. Very nice as always. I'm crossing the badges. Waaooww gift looks huge. A happy mothers day to all the mothers. I'm sending a message to my mother from here. I love you so much, mom :D. Yiaaa~ Your phone case is so cute. 😍 Seee youuu next postt :)) ı love youuu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. wowwww welcome honey. Nice to see you there again. Thank you very much your sincere comment. See you tomorrow...:))

   Sil
 2. Hepsi çok şirin hocam. Yelek ayrıca harika. Emeklerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Ellerine sağlık canım yelek çok şık.telefon kabında çok şirin iyi günlerde kullan.hayırlı ramazanlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağolun. Size de hayırlı Ramazanlar...

   Sil
 4. Cep telefonu kabının şirinliği ve orijinalliği. Çok ama çok tatlı hocam.

  YanıtlaSil
 5. telefon şeysi çok cici yaaa, rozetler tatliş, kronik depresif hihihi :) amaaa sende en güzel şey sofralar oluyoring :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) hoşgeldiniz deeptone hanım. Ne iyi ettiniz. :)

   Sil
 6. Hi my teacher,
  Of course , I am not crossing my badges and I agree with you.I am a badge addict.
  Definitely,because of you �� you’re right I really spent a lot money for my badges but it was worth it.Thanks for it.By the way,I think the most talented tailor in the world is you ;)Finally,I want to say I love you very much:))
  Have a nice weekends. See you...
  Ayşegül Emanet /your rose��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you very much honey. See you next week... :)

   Sil
 7. Her detay ayrı şahane. Ama o tabak bir harika., :)

  YanıtlaSil