24 Mart 2014 Pazartesi

KARMA POST...(:

Günler biraz yoğun geçince bloğumu biraz ihmal ettim açıkcası. Son zamanlarda eklediğim postları alelacele telefondan ekleyince çok da içime sinmiyordu. İşte bilgisayar başına oturdum ve size uzun bir karma post hazırladım. İyi keyifler şekerler... (:

 Okulumuzda kutlanan 18 Mart Anma programımız. Edebiyat öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz çok iyi iş çıkartmışlar, gözyaşlarımıza engel olamadık. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.

 Günümü mutlu eden tablolardan, benim 9. sınıf öğrencilerim tahtaya yazmışlar, ben de pek bir sevindirik oldum. Kızdırıyorlar ama seviyorum kendilerini... :))

 Geçen okulda ufak bir kahvaltı organize ettik dersi boş olanlar. Bir arkadaşımız kiraz turşusu kavurması getirmişti. İlk defa tattım, beğendim mi, nötr diyelim... :)))

 Benim canım zümre arkadaşım keçe işine merak saldı ve cici şeyler üretmeye başladı. İşte yaptığı ürünlerden biri, biz resmen bayıldık. Çok şirin değil mi... :)))

Geçen arkadaşımızda toplanmıştık. Yine el işlerinden konu açılınca, arkadaşımızın taaa üniversite yıllarında gittiği dikiş kursunda diktiği çocuk kıyafetine konu geldi.... Wuuuuu ne uzun bir cümle oldu bu böyle... :)) O kadar ince çalışmış ki, eteğin bel detayına dikkatinizi çekiyorum, hatta kızına giymek nasip olmuş bu kıyafeti... :))

Az kalsın bu dönem gittiğim Japonca kursundan bahsetmeyi unutuyordum. İlk dönem İtalyanca A1 seviyesinde bitti. Bu dönem de Japonca eğlenceli geçiyor. Hatta geçen derste eğlencesine çevirdiğimiz bir cümle... :))

veeee son olarak da son günümüzde arkadaşımızın elinden çıkan maklube. Tek kelimeyle harika olmuştu, hepimiz bayıldık...

Şimdilik bu kadar şekerler... Yine uzun bir postta buluşmak dileğiyle esen kalın... :)))

2 yorum: